Haber

AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal: Seçimden sonra çalışmalarımıza başladık

AK Parti Manisa Milletvekili, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Tamer Akkal, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde milletin dirayeti sayesinde başarılı olduklarını, seçimin ardından hızla saha çalışmalarına başladıklarını söyledi.

AK Parti’nin Manisa’da bir otelin konferans salonunda İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın katılımıyla düzenlediği “Kent Buluşmaları” etkinliğinde konuşan Akkal, Mayıs ayında muhtemelen AKP’nin kuruluşundan bu yana en değerli seçimi geride bıraktıklarını ifade etti. Türkiye Cumhuriyeti

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin kolay geçmediğini vurgulayan Akkal, “Çünkü uluslararası güçler ve terör örgütleri Cumhur İttifakı’na, AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı birlikte çalıştılar. Hem Türk milletinin öngörüsüyle hem de sizlerin öngörüsüyle. Bu seçimden de başarıyla çıktık. Ancak bizde işler seçimden sonra bitmiyor, seçimden hemen sonra program ve çalışmalarımıza başladık.” dedi.

Seçimin hemen ardından saha çalışmalarına başladıklarını kaydeden Akkal, tüm milletvekilleri ve parti teşkilatının Türkiye’yi il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaşarak çalıştıklarını ve 2024’ün yıl olması için gerekli gayreti gösterdiklerini söyledi. AK Parti’nin zaferi.

AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Türk Yüzyılının başlangıcına dikkat çekerek, “Türkiye ve Manisa’nın kazanımları üzerinde el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Kent buluşmaları bizim için çok değerli.” söz konusu.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Süratlı, yerel seçimler için çalışmalara başladıklarını belirterek, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Manisa’da 17 ilçenin belediye başkanlığını kazanabilecek potansiyele sahip olduklarını, bunun için çalıştıklarını, genel seçimlerdeki başarısını yerel seçim sonuçlarıyla taçlandırmak istiyor. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu